Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza profesor pentru invatamant primar, pentru o scola privata din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: -Salariu motivant, se va discuta in urma interviului cu angajatorul -Veti fi intdrumat de catre directorul executiv si va trebui sa dati prioritate mentinerii standardelor ridicate de predare intr-un mediu stimulativ si bine organizat -Veti efectua o gama completa de sarcini in cea ce priveste predarea, cum ar fi: planificarea si pregatirea lectiilor, stabilirea si marcarea lucrarilor, evaluarea, inregistrarea si raportarea dezvoltarii, progresarii elevilor. -Efectuarea testelor standardizate sau alte teste cand este necesar si documentarea performantelor elevilor. -A lucra si a coopera cu ceilalti colegi pentru a atinge obiective comune, politici si obiective ale scolii. -Implicarea in ciclul de evaluare a scolii, si sa efectuati dezvoltarea profesionala corespunzatoare cand este necesar. -Sa sporiti bunastarea personala si dezvoltarea academica a elevilor in conformitate cu politica scolii. -Stimularea si dezvoltarea relatiilor de cooperare si comunicare eficienta intre scola si familie, comunitate si organizatiile externe. -Participare la sedinte cu colegii, contribuirea la acestea -Raport facut parintilor cu privire la progresele, dezvoltarea elevilor -Monitorizarea sanataii si siguranta elevilor, anuntarea cazurilor de boala sau infectii asistentilor medicali ai scolii

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru ocuparea acestui post sunt urmatoarele: -Limba Engleza la nivel avansat -Studii: Absolvent al Facultatii de Stiinte ale Educatiei, sectia Invatamant Primar si Prescolar -Experienta ca si profesor la o scoala privata sau de stat din Marea Britanie -Cunoasterea planului de invatamant Britanic pentru invatamant primar -Persoana iubitoare de copii

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai