Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oportunitatea FM World ofera posibilitati de castig rapid si/sau pe termen lung. Cooperarea permite o activitate flexibila, frumoasa, relaxanta si castiguri in functie de rezultate. Se lucreaza cu produse originale marca Federico Mahora si oameni care iubesc calitatea si banii multi. Solicita intrarea in reteaua internationala FM World si incepe propria activitate. Primele 6 luni se ofera consultanta si instruire gratuita urmand ca noul Partener FM sa lucreze singur in stransa legatura cu indrumatorul FM. Atentie: plata se face in functie de rezultate, ceea ce inseamna ca fiecare poate castiga atat cat isi propune. Se lucreaza usor urmand Planul de Marketing care ofera sanse egale tuturor Partenerilor indiferent de vechimea in firma. Munca in FM World imbina placutul cu utilul si ofera oamenilor sansa unui venit suplimentar foarte consistent.

Cerinte

- minime cunostinte de dezvoltare personala - minime idei despre independenta financiara - motivatie puternica pentru a obtine venituri mari, luna de luna - disponibiltate de a asimila cunostinte despre industria comertului in sistem de retea - disponibiltate de participare la cursuri si evenimente de pregatire profesionala - dorinta de a face performanta in domeniul afacerilor independente in sistem de retea

50 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja