Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment ofera locuri de munca in Marea Britanie fara calificari si fara experienta-Operatori Depozite Marea Britanie si Scotia!!! Se accepta cupluri si grupuri de prieteni. Stii limba engleza, dar deocamdata nu te ajuta cu nimic? Nu te intrista... Ai un mare avantaj. Iti putem oferi un loc de munca in Marea Britanie, fara calificare sau experienta, in depozite din Marea Britanie si Scotia. SE ACCEPTA CUPLURI SI GRUPURI DE PRIETENI!! Salariile sunt de pana la 8,80 GBP/ora, in functie de productivitate, ore suplimentare, weekend-uri, ture de noapte. Se lucreaza in schimburi. Responsabilitati: -ridicare,ambalare, incarcare, descarcare, mutarea marfurilor in depozit; -se poate lucra in orice departament din cadrul depozitului respectiv; -se poate lucra in mediu ambiental sau rece; NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! Descrierea companiei: Brilliant Recruitment-agentie specializata in selectie personal calificat si necalificat la nivel international. Compania Brilliant Recruitment este înregistrată la Inspectoratul Teritorial de Muncă Vâlcea, cu număr 5595 și număr de inregistrare 32908 la ANSPDCP. Stim sa ii ascultam cu foarte mare atentie atat pe candidatii nostri, cat si pe angajatori si credem cu tarie in importanta persoanei, in importanta resurselor umane pentru dezvoltarea companiilor. Valorile care stau la baza Brilliant Recruitment sunt transparenta, siguranta, angajamentul, responsabilitatea, la care adaugam in fiecare zi experienta, cunostinte acumulate in timp si pasiunea pentru ceea ce facem. Deviza noastra, a Brilliant Recruitment este ca Tu sa reusesti! Suntem alaturi de tine, atat inainte de angajare, dar cel mai important, si dupa angajare! NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! Programe: Personal medical Marea Britanie, Danemarca; Internship Marea Britanie; Logistica/Transporturi Marea Britanie; Transporturi Olanda; Mecanica utilaje agricole Franta; Vanzari Italia; Personal hotelier Cipru si Grecia; Industrie Franta, Irlanda, Canada.

Cerinte

Cerinte: -limba engleza la nivel conversational/mediu; -flexibilitate-se poate lucra in orice departament al depozitului; -fara probleme de sanatate (este nevoie de adeverinta-clinic sanatos, apt/a de munca).

24 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja