Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie NORVEGIANA de OPTICA MEDICALA recrutam OPTOMETRSTI Sistemul de lucru Norvegian este similar cu cel European Se ofera curs GRATUIT de limba Norvegiana Contractul de munca este CONTRACTUL NORVEGIAN , conditiile de lucru si angajare sunt aceleasi ca si pentru norvegieni Beneficii Oferite Contractul de angajare : - contract NORVEGIAN - program : 40 ore/ saptamana - se lucreaza in ture - vacanta platita 5 saptamani/ an - salariul : 360.000 NOK/an astfel: se va primi aceasta suma primele 2 luni in perioada de training pana la finalizarea cursurilor iar apoi salariul se va mari in functie de experienta Opticianului/Optometristului. Contractul de Curs: CURSUL ESTE GRATUIT ANGAJATORUL PLATESTE : - transportul Romania - Norvegia la inceperea job-ului - transportul in tara in care se face cursul intensiv de limba Norvegiana - costurile de cazare si intretinere pe durata cursului intensiv de Norvegiana

Cerinte

- Disponibilitatea de a lucra in Norvegia minim 3 ani ( de preferat pe o perioada cat mai indelungata) - nivel bun de limba Engleza . Interviulrile vor fi 100% in limba Engleza , la fel si cursul de Norvegiana - Diploma de Optometrist - experienta cu lentile de contact , de preferat Certificate de Curs - disponibilitatea de a se inregistra in Norvegia ca si Optometrist - experienta ca si Optometrist de minim 2 ani

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja