Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Banca de Joburi recruteaza pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara, unde aveti ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Postul scos la concurs este de Optometrist. Postul este urgent. Descrierea postului (atributii principale): Optometrist - Efectuarea consultatiilor optometrice(stabilirea dioptriilor) pentru angajatii firmelor client. - Recomandarea lentilelor de protectie/corectie in functie de nevoia persoanei consultate. - Consilierea/ vanzarea /adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii.

Cerinte

Optometrist - Absolvent Facultate de optometrie (atestat de libera practica) - Experienta in Consultatii optometrice (determinari dioptrii) - Domiciliul stabil in Brasov. - Disponibilitate pentru deplasari in tara 100% din program. - Experienta de lucru anterioara intr-o echipa mobila reprezinta un mare avantaj. Beneficii Oferite: - Salariu atractiv; - Comision atractiv (peste media pietei); - Diurna saptamanala; - Transport gratuit catre/dinspre zona de activitate; - Cazare oferita pe perioada deplasarilor. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile). - Program de munca full time, flexibil Pentru mai multe detalii si programari la interviuri va rugam sa ne contactati la telefon.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai