Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

RESPONSABILITATI: - Proiecteaza solutii tehnice in vederea dezvoltarii aplicatiilor si sistemelor - Creaza/modifica modelul de date specific solutiei proiectate - Dezvoltare de software in tehnologiile cerute - Se asigura ca rezultatele programarii sunt in concordanta cu cerintele functionale si operationale ale solutiei, cum ar fi performanta functionala, compatibilitatea, securitatea si respectarea reglementarilor - Revizuieste si scrie documentatie pentru liniile de cod create, aplicatii, instructiuni - Executa unit-test pentru codul dezvoltat

Cerinte

CERINTE: Tehnice: - Metodologii standard de dezvoltare - Cunostinte avansate in Oracle RDBMS - SQL - Oracle PL/SQL (minim 3 ani experienta) - Oracle Forms si Reports (minim 2 ani experienta) sau JasperReports Limbi straine: - Engleza, nivel mediu Alte cerinte: - Studii superioare (Automatica, Electronica, Cibernetica, Matematica) - Spirit analitic - Seriozitate si implicare - Inovator, dornic de a rezolva probleme complexe - Spirit de echipa Oferim: - Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cariera pe baza rezultatelor individuale - Mediu de lucru placut si profesionist - Pachet competitiv

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai