Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma Euro Planit angajeaza orderpicker pentru un dopozit decoratiuni in zona Aalten-Olanda. Lucrul este in 2 schimburi: Schimbul 1: 06:00 uur tot 14:00 uur Schimbul2 : 14:00 uur tot 22:00 uur. Alterneaza in fiecare saptamana, iar o data la 2 saptamani se lucreaza Sambata de la 07:30 uur la 12:00 uur . Contract de munca legal olandez, full-time, pe o perioada de 78 saptamani ( un an si jumatate), cu posibilitatea de intrerupere sau prelungire. Se asigura cazare in conditii avantajoase. Se asigura concediu platit, 25 zile/an.

Cerinte

- certificat sau atestat valabil. - experienta in domeniu. - engleza la nivel conversational. - conditie fizica buna. - disponibilitatea de a incepe lucrul imediat. - prermis auto B (masina proprie constituie un avantaj). Transportul pana in Olanda si-l plateste fiecare persoana. NU se percepe nici un comision.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai