Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RENTA CRED-H.R.AGENCY recruteaza pentru plecare urgenta un numar de trei soferi, posesori permis auto categoriile B,C,si E pentru a lucra la circ in urmatoarele conditii: -durata muncii: pana in luna noiembrie 2013 -contract semnat in tara cu angajatorul francez(doar persoanele care corespund cerintelor vor semna contract dupa acceptarea de catre directorul circului) -cazare si masa asigurate gratuit -salariu net saptamanal 170 euro. Atributii: vor conduce camioane mari cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta.In restul timpului vor ajuta la montarea si demontarea circului, vor efectua alte activitati conform solicitarilor primite de la sefii ierarhici. Munca pentru circuri nu presupune un program fix, programul de lucru variaza in functie de necesitatile legate de organizarea spectacolelor. Candidatii interesati sunt rugati sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Solicitam si oferim maxima seriozitate!

Cerinte

Cerinte minime pentru ocuparea postului; - permis auto categoriile B,C,E -cunostinte elementare de limba engleza sau franceza -disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit -stare de sanatate foarte buna si rezistenta fizica -disponibilitate de lucru in conditii de stress -seriozitate

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja