Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare urgenta la post, un ospatar cu experienta si bun cunoscator al limbii italiene care va lucra intr-un restaurant din sudul Italiei(Sicilia).Contractul se va derula pe intreaga perioada a sezonului estival(pana in luna octombrie). Angajatorul ofera cazare si masa gratuite precum si un salariu net lunar de 1000 euro. Program de lucru: 6 zile/saptamana, minim 9 ore lucru/zi sau pana la plecarea ultimului client. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Obligatoriu CV detaliat si foto color corp intreg recenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: -persoana, tanara, dinamica, adaptabila la cerintele angajatorului, obiceiurile locului si la programul de munca - experienta pe post similar - cunostinte de limba italiana nivel mediu/avansat - comportament civilizat cu clientii si colegii de serviciu - disponibilitate pentru a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja