Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Regiunea Ron-Alpi, iti ofera posibilitatea de a lucra in cea mai frumoasa statiune montana din Franta. Daca esti in cautarea unui loc de munca, cunosti limba franceza si ai un minimum de experienta ca Ospatar...trimite-ne CV-ul tau.Principalele activitati: -preluarea comenzilor; -realizarea activitatilor de servire; -promptitudine in servirea clientilor; -mentinerea standardelor si procedurilor de igiena la un nivel inalt; -consilierea clientilor conform preferintelor culinare; -curatenia si intretinerea echipamentelor din dotare; -colaborarea cu toate celelalte departamente in scopul imbunatatirii nivelului de satisfactie a clientilor si a oaspetilor. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 450 euro/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi o colaborare cu beneficii, pentru cei interesati de un contract sezonier. Fiind o statiune de munte, vei lucra atat in sezonul de vara, cat si sezonul de ski.

Cerinte

Cadidaul ideal: pozitiv, amabil, prezentabil si organizat. Experienta de cel putin 1 an ca ospatar, este esentiala. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii pentru ca vei intra in contact direct cu clientii restaurantului. Daca ai un minimum de experienta in Franta, ai un real avantaj.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja