Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Restaurant Locatia: Insulele Jersey -Regatul Unit al Marii Britanii Conditii de recrutare: Obligatoriu : experienta minimum 3 ani ca si Ospatar Cunostinte de limba engleza scris si vorbit Oferta de munca: Perioada contractului: Sezoniera din 14 Aprilie 2014 – 13 Octombrie 2014 Salariul de inceput este de £ 5.85 pe ora Cazare si masa asigurata de catre angajator la costul de £ 70.00 pe spatamana Program de lucru intre 45 si 50 pe spatamana Se imparte comisionul platit in plus in fiecare saptamana in ziua de Luni Fiecare candidat primeste o zi de concediu platit pe luna + zile de concediu platit in plus +Bonus la sfarsitul sezonului

Cerinte

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja