Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- efectueaza servirea clientilor conform standardelor hotelului; - face propuneri si sfatuieste clientul atunci cand este cazul; - intocmeste corect si verifica notele de plata; - participa in mod direct la pregatirea salilor pentru evenimente; - raporteaza sefului direct orice problema aparuta si orice eventuala reclamatie din partea clientului; - face propuneri pentru imbunatatirea ofertei de produse si servicii oferite clientilor; - face propuneri pentru eficientizarea activitatii restaurantului si a barului; - participa la efectuarea inventarelor. Oferim: - posibilitati de dezvoltare a carierei; - mediu de lucru dinamic si profesionist; - pachet de beneficii atractiv.

Cerinte

- experienta de cel putin 2 ani in postul de Ospatar in cadrul unui hotel; - calificare de ospatar/barman/sef de sala; - cunostinte foarte bune de limba engleza; - atent la detalii, organizat; - persoana comunicativa; - aspect fizic placut si ingrijit; - persoana proactiva; - dorinta si capacitate de munca.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja