Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea jobului: Oferta noastra: Salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei, Planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei. Descrierea companiei: Continental Hotels are o traditie de peste 25 de ani pe piata turistica din Romania. Inca de la inceput obiectivele companiei au avut in vedere furnizarea de servicii hoteliere pentru segmentul turismului de afaceri.

Cerinte

Te asteptam alaturi de noi daca iti place sa ai: Atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila, Orientare catre client, Proactivitate, flexibilitate, Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme, Abilitati de comunicare, lucru in echipa, Responsabilitate, seriozitate, punctualitate si spirit de organizare. Cerintele noastre: Studii medii, absolvent liceu/scoala profesionala de specialitate, Cursuri de calificare (sunt considerate avantaj) Experienta minim 1 an in domeniul F&B, Cunoasterea limbii engleze, nivel conversational, Bune cunostinte despre normele de igiena in alimentatia publica.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai