Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Întâmpinarea și poziționarea clienților la masă; Colaborarea cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde si primitoare; Realizarea mise en place; Preluarea și servirea comenzilor, transportul veselei, tacâmurilor, paharelor, debarasarea meselor și menținerea curațeniei având drept scop final satisfacția clientului; Realizarea notei de plată și a incasărilor; Consilierea clienților in alegerea preparatelor. Oferta noastră: Salariu fix negociabil în funcție de experiența relevantă în domeniu și în acord cu grila de salarizare a companiei; Facilități acordate angajaților în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Aptitudinile candidatului ideal: Dorința de dezvoltare profesională; Atitudine pozitivă și orientată către client; Persoană plăcută, sociabilă și amabilă; Persoană comunicativă, energică, capabilă să serveasca la standardele specifice companiei. Cunoștințele candidatului ideal: Studii medii, absolvent liceu/școală profesională de specialitate; Experiență pe o poziție similară: avantaj; Calificare profesională în domeniu: avantaj; Limba engleză – nivel conversațional.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai