Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Întâmpinarea clienților; Colaborarea cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde și primitoare; Comercializarea prin ambalare sau servire directă a produselor de patiserie-cofetărie și băuturi către clienți; Respectarea normelor sanitare. Oferta: Se oferă salariu fix + tichete de masă, contract de muncă legal; Beneficii și facilități acordate angajaților Continental Hotels, inclusiv în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Vrei să pătrunzi sau să te dezvolți în industria ospitalității și te regăsești în descrierea de mai jos? Atunci trimite-ne CV și vino să ne cunoaștem pentru a îți începe cariera ca barman(-iță) / ospătar(-iță) la Tekaffe, cafeneaua hotelului Hello Hotels din zona Gării de Nord din București. Poziție: Ospătar/Barman cafenea Candidatul ideal: Abilități de organizare; Abilități de Customer care; Atenție distributivă; Inițiativă; Orientare către rezultate și perseverență. Cerințe: Absolvent studii medii, superioare sau școală profesională – ,,lucrător în alimentația publică”; Cunoștințe referitoare la procedurile corecte de marcare a documentelor fiscale; Cunoștințe legate de depozitare și prelucrare; Cunoștințe medii de conversație în limba engleză. Disponibilitate la program în ture și în weekend.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai