Acest anunt a expirat la data: 09.04.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospătar, Hotel, Rhodos (f) Număr poziții: 2 Dată începere: imediat Profil candidat: Experiență minimum 6 luni Cunoștințe limba engleză nivel mediu-avansat Vârsta maximă: 30 de ani Ofertă: Salariu: 700 euro/ lună Asigurare socială Cazare și masă asigurate Program de lucru: 10 ore/ zi cu pauză O zi liberă/ lună Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză și fotografie full body

Cerinte

Ospătar, Hotel, Rhodos (f) Număr poziții: 2 Dată începere: imediat Profil candidat: Experiență minimum 6 luni Cunoștințe limba engleză nivel mediu-avansat Vârsta maximă: 30 de ani Ofertă: Salariu: 700 euro/ lună Asigurare socială Cazare și masă asigurate Program de lucru: 10 ore/ zi cu pauză O zi liberă/ lună Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză și fotografie full body

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare