Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania), recruteaza OSPATARI/ OSPATARE , pentru clientul sau un restaurant &Coffee shop din Emiratele Arabe .

Cerinte

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania), recruteaza OSPATARI/ OSPATARE , pentru clientul sau un restaurant &Coffee shop din Emiratele Arabe . Se asigura: salariu , tips, beneficii(cazare, masa , transport +visa asigurate), conditii de munca excelente si contract de munca. Cautam persoane care au experienta in domeniu minim 1- 2 ani pe pozitie de ospatar/ospatara, si care cunosc limba engleza. Pot aplica cu un cv in limba engleza +poza, la urmatoarea adresa de email: cv@greenlandromania. com. Greenland Romania nu percepe nici un comision de intermediere. Nu exista costuri pentru aplicare.

50 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja