Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- locurile de munca sunt oferite in restaurante, pizzerii si cafenele situate la munte si pe coasta Oceanului Atlantic - sarcinile vor fi cele specifice domeniului de activitate respectand specificul locului si indrumarile sefului de sala - se lucreaza 8 - 9 ore/ zi, cu cel putin o zi libera/ saptamana - durata contractelor este de 4 - 12 luni cu posibilitatea prelungirii pana la 2 ani - cazarea si cel putin 2 mese/ zi sunt asigurate gratuit - nu se percepe nici un fel de comision sau taxa - asigurare medicala pe toata perioada contractului asigurata gratuit - contract de munca inregistrat la ITM cu plata tuturor contributiilor sociale obligatorii - asistenta pe toata durata contractului

Cerinte

- varsta intre 20 - 45 ani - cunostinte de limba franceza - experienta minim 6 luni in domeniu - un prim sezon in Franta sau pe vase de croaziera si cunoasterea unei a doua limbi straine (engleza, italiana, germana) constituie un avantaj - persoana dinamica, motivata, muncitoare, cu spirit de echipa, capabila sa lucreze in conditii de stres autonom sau sub indrumarea unui sef de sala, disponibilitate de a lucra in ture Studii: cel putin Școală profesională

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja