Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca recruitment S.R.L. recruteaza ospatar pentru o scoala privata din Cluj-Napoca Se cere experienta minima Salariul: 1100 lei net+ evenimente private platite extra Program de lucru 8 ore inegal : 7.00-15.00 sau 8.00-16.00 ; 14.00 - 22.00 ocazional. Se lucreaza de luni pana vineri. Masa gratuita Atributiile postului: - Respecta gramajele si tehnica de preparare a produselor preparate la bar - E responsabil de verificarea preparatelor de la bar si de sesizarea catre managerul de restaurant a diferentelor de gust si calitate , in vederea remedierii lor, in timp util - Responsabili de curatenia zilnica a ariei de lucru: curatarea instrumentelor de lucru, a utilajelor din bar, a veselei si a ariei de lucru, dupa terminarea prepararii bauturilor - Au responsabilitatea servirii mesei, conform programului/orarului stabilit de managerul de restaurant

Cerinte

1. Experienta profesionala 2. Studii medii specializate 3. Competente personale - Punctualitate, seriozitate, dinamism - Spirit practic, ordonat - Atitudine pozitiva, orientata spre solutii - Flexibilitate - Motivare şi interes profesional

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja