Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Consilierea clienților în vederea alegerii produselor; - Preluarea comenzilor clienților într-o manieră cât mai promptă și profesionistă; - Servirea produselor comandate rapid și cu atenție, intr-un mod cat mai profesionist; - Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii; - asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii notelor de plata/bonurilor fiscale; - efectueaza debarasarea meselor; - raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite. Beneficii: - o masa/zi; - cursuri de formare profesionala in domeniu; - salariu fix + ciubuc; - mediu de lucru placut.

Cerinte

Cerinte: - Studii medii; - Experiența in domeniu e un plus. Alte cerințe: seriozitate, sociabilitate, flexibilitate, atenție distributivă, rezistență la stres, diplomație.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja