Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Un loc special, creat cu suflet pentru iubitorii de liniste, muzica si vin bun, isi cauta persoana potrivita care sa prezinte povestea vinului. Localul nostru cuprinde o colectie de peste 250 de vinuri din intreaga lume, fiecare cu o aroma si o istorie diferita. Diversitatea noastra delicioasa de vinuri, a atras dupa sine Award of excellence, Wine Spectator.  Ce ne dorim: - pasiune demonstrata pentru vinuri; - experienta in servire; - persoana placuta, prietenoasa, orientata spre client; - atitudine proactiva; - dorinta de dezvoltare proprie, cat si a localului; - limba engleza la nivel conversational.

Cerinte

Te asteptam cu o atmosfera primitoare, unica si cu o clientela aleasa. Iti oferim oportunitate de dezvoltare profesionala, inclusiv formarea de Somelier, iar alaturi de noi sa descoperi mai multe despre vinuri si oameni.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai