Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospătar (femeie), Hotel Belgia Număr poziții: 1 Dată începere: februarie 2014 Profil candidat: Calificare Experiență minimum 2 ani în hotel Limba franceză nivel avansat Limba engleză nivel mediu- avansat Vârsta maximă:35 de ani Ofertă: Salariu: 1000 euro Contract pe perioadă determinată (6 luni- 1 an) 8-9ore/zi 6 zile/ săptămână Cazare asigurată Instruire la locul de muncă Vă rugăm aplicați doar cu CV în engleză și fotografie full body

Cerinte

Număr poziții: 1 Dată începere: februarie 2014 Profil candidat: Calificare Experiență minimum 2 ani în hotel Limba franceză nivel avansat Limba engleză nivel mediu- avansat Vârsta maximă:35 de ani Ofertă: Salariu: 1000 euro Contract pe perioadă determinată (6 luni- 1 an) 8-9ore/zi 6 zile/ săptămână Cazare asigurată Instruire la locul de muncă Vă rugăm aplicați doar cu CV în engleză și fotografie full body

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja