Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata selectioneaza pentru munca in Cipru 10 doamne – pentru jobul de ospatar. Conditii de acceptare : minim 25 ani - maxim 38 ani, cunostinte de limba greaca/ engleza / rusa, infatisare placuta, doamne serioase, cu dorinta de munca . Se solicita experienta de minim 1 an in jobul de ospatar. Se munceste 9 – 10 ore/zi, 6 zile / saptamana. In cazul solicitarilor suplimentare de munca, se va plati over time . Se ofera : cazare, masa in timpul orelor de program, un salariu de minim 700 Euro plus Tips . Agajatorul va intocmi formele legale de sedere si de munca pe teritoriul statului cipriot, si va achita asigurarile sociale. Conventia de munca poate fi de minim 1 an, cu posibilitati de prelungire in functie de necesitatile angajatorului si disponibilitatea angajatului. Oferim seriozitate si solicitam seriozitate.

Cerinte

: minim 25 ani - maxim 38 ani, cunostinte de limba greaca/ engleza / rusa, infatisare placuta, doamne serioase, cu dorinta de munca , motivate . Se solicita experienta de minim 1 an in jobul de ospatar.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja