Detalii loc de munca

Descrierea jobului

USTravel ofera joburi pentru ospatar/ ospatara in restaurante din centrul Parisului. Suntem o echipa de profesionisti formata in plasarea fortei de munca in Europa, S. U. A. , Asia, Canada, inca din 2005 si toata experienta noastra este pusa in slujba ta. Daca vrei sa te convingi, viziteaza- ne in Bucuresti, Timisoara, Iasi sau Cluj- Napoca sau completeaza formularul online pe www. ustravel. ro . Cerinte: Varsta intre 18- 30 de ani Franceza la nivel conversational Abilitati de comunicare Persoana onesta, civilizata, organizata si atenta la detalii

Cerinte

Principalele atributii: - promovarea imaginii companiei intr- o maniera pozitiva, proactiva si orientata catre client. - preluarea comenzilor; - realizarea activitatii de servire; - promptitudine in servirea clientilor; - mentinerea standardelor si procedurilor de igiena la un nivel inalt; - consilierea clientilor conform preferintelor culinare; - curatenia si intretinerea echipamentelor din dotare; - colaborarea interdepartamentala cu toate celelalte departamente in scopul imbunatatirii nivelului de satisfactie a clientilor si a oaspetilor Oferta salariala 1. 600 Euros/ month Perioada contractuala minim 2 luni sau nedeterminata Costul Programului Self- Arranged - 600 Euro Placement - 800 euro Aceasta suma nu include: - Biletul de avion - Asigurarea Medicala

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

32 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja