Detalii loc de munca

Descrierea jobului

A&M West Jobs- agentie de plasare a fortei de munca acreditata, recruteaza pentru un bar din Germania, ospatarite din Timisoara sau imprejurimi. Se cauta persoane tinere care doresc sa munceasca,si care invata repede, care au sau n-au experienta in domeniu, cunosc sau nu cunosc limba germana.

Cerinte

Cerinte: - varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani, - cunostinte de lb germana reprezinta un avantaj, - experienta in domeniu reprezinta un avantaj, - oneste,diplomate si cu bun simt, seriozitate, - aspect fizic placut. Conditii: - se ofera contract de munca, cazare, formare la locul de munca pentru persoanele fara experienta. - data de incepere a activitatii: cat mai curand. - oferta salariala: incepand cu 700 de euro + bacsis Asteptam CV-urile voastre insotite de o poza decenta prin aplicare pe infomunca sau pe adresa de email office at amwestjobs.eu .Informatii suplimentare la telefon. Va multumim!

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja