Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam ospatar cu experienta, barbat sau femeie, vorbitor de limba germana, pentru a lucra intr-un restaurant cu specific italian din zona orasului Mannheim, Germania. Proprietar este o familie originara din Romania, stabilita de multi ani in Germania si lucreaza cu personal din Romania. Atributii: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - pregatirea bauturilor; - servirea clientilor; - debarasarea meselor; - mentinerea curateniei in restaurant. Oferta : - cazare asigurata contracost de angajator (maximum 200 de euro); - masa asigurata gratuit de angajator; - 1000 euro salariu net lunar plus (minimum 400 de euro) tips.

Cerinte

- seriozitate, indemanare, experienta de ospatar/a; - fara probleme medicale; - cunostinte de limba germana conversational; - pasiune si implicare in munca 100%; - disponibilitate pentru minimum 1 an.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja