Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agenție plasare forte de munca recrutează ospătară cu experiența și cunoștințe de germana pentru angajator german. FARA NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. Descriere: Locatie: Waldshut-Tiengen,Germania Disponibilitate: imediata - 2 posturi Restaurant cu specific italian. Program de lucru: 8 ore/zi; 6 zile/săptămâna; 192ore/luna

Cerinte

Se cere: - experiență în domeniu - obligatoriu cunoștințe limba germana, nivel conversațional - Se ofera: - contract individual de munca in Germania - salariu 1.000€/luna - cazare și mâncare din partea angajatorului Pentru informații suplimentare: Luni-Vineri 09:00-17:00 Costul drumului Romania-Germania NU il suporta angajatorul. Aplicați la acest Job doar dacă va convin beneficiile și îndepliniți cerințele angajatorului. CV-uri in germana cu poza la adresa noastră de Mail. info(at)avrpersonal(punct)de

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai