Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agenție plasare forte de munca recrutează ospătară cu experiența și cunoștințe de germana pentru angajator german. FARA NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE. Descriere: Locatie: Waldshut-Tiengen,Germania Disponibilitate: imediata - 2 posturi Restaurant cu specific italian. Program de lucru: 8 ore/zi; 6 zile/săptămâna; 192ore/luna

Cerinte

Se cere: - experiență în domeniu - obligatoriu cunoștințe limba germana, nivel conversațional - Se ofera: - contract individual de munca in Germania - salariu 1.000€/luna - cazare și mâncare din partea angajatorului Pentru informații suplimentare: Luni-Vineri 09:00-17:00 Costul drumului Romania-Germania NU il suporta angajatorul. Aplicați la acest Job doar dacă va convin beneficiile și îndepliniți cerințele angajatorului. CV-uri in germana cu poza la adresa noastră de Mail. info(at)avrpersonal(punct)de

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja