Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania Recruitment UK recruteaza ospatari pentru pozitii in cadrul unor hoteluri de prestigiu din Marea Britanie. Beneficii: - salarii motivante, cu ore suplimentare platite separat - contract de munca legal - contracte pe 12 luni, cu posibilitate de prelungire - sprijin in obtinerea cazarii (difera de la angajator la angajator) - suport logistic din partea agentiei noastre - posibilitatea realizarii unei cariere pe teritoriul Marii Britanii Recrutarea se realizeaza pe baza de interviu. Avem rugamintea sa aplicati cu CV-ul. Va dorim succes!

Cerinte

- limba engleza nivel mediu - avansat - experienta in domeniu de minim 12 luni - diploma in domeniu poate reprezenta un avantaj - varsta maxima 36 ani - fara antecedente penale - clinic sanatos - persoane amabile, rabdatoare, serioase

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja