Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza OSPATARI in hoteluri din Marea Britanie Oferta salariala: se ofera salar minim pe economie din Marea britanie: 6,70 de lire pe ora -Se lucreaza 40 de ore pe saptamana -Cazarea este asigurata de angajator contra-cost. Costul chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din salariu. Descriere: • Servirea mancarii la oaspeti in restaurant, pe terasa • Livrarea si servirea mancarii in camere • Mentinerea curateniei in restaurant, pe terasa • Servirea bauturilor in paharele corespunzatoare conform standardelor • Curatarea corespunzatoare a meselor din restaurant si terasa cu produsele de curatat • Notificarea managerului de la restaurant daca un produs folosit este pe terminate • Participarea la cursuri de pregatire, daca se cere de catre angajator • Solutionarea adecvata a reclamatiilor, problemelor minore. Informarea managerului din restaurant despre aceste probleme.

Cerinte

Candidatii care doresc sa aplice pentru aceasta oferta trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Limba Engleza la nivel conversational -Experienta in domeniu -Seriozitate, punctualitate

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja