Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Head-Hunting recruteaza pentru un restaurant din Anglia: Ospatari / ospatarite zona Luton - salarizare 16000 - 17000 lire brut anual (aprox. 1200 net) + cazare asigurata contra cost + tips. Oferta: - salarizare 1200 lire + tips, cazare asigurata contra cost, - masa in timpul programului de lucru, - 40 ore/saptamana. - contract legal de munca pe minim un an - asigurare medicala si sociala, incluse - 4 saptamani de concediu platit. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Toate interviurile se vor tine pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul firmei.

Cerinte

Cerinte: - experienta minim 1 an ca ospatar/ospatarita, - limba engleza la nivel mediu, obligatoriu, - disponibilitate de plecare rapida, - persoana comunicativa, amabila.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai