Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Austria

Descrierea jobului - Austria

Recrutam pentru Clientul nostru, hotel **** din Austria (zona INNSBRUCK): Ospatari - Austria – hotel **** - Numar pozitii vacante: 3 Locatie: zona Innsbruck (Austria) Responsabilitati: - Aranjarea meselor; - Primirea clientilor; - Prezentarea meniului; - Luarea comenzilor; - Transmiterea comenzilor la bucatarie / bar; - Servirea clientilor; - Debarasarea mesei; - Mentinerea curateniei in restaurant; - Alte activitati cerute de catre angajator.

Cerinte

Cerinte - se cer cunostinte de limba germana la un nivel bun / avansat, iar limba engleza la un nivel mediu; - se cere experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani; - personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa. Beneficii Oferite - contract legal de munca pe perioada indelungata; Pachet salarial atractiv: - 1300 EURO net/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA (3 mese/zi); - asigurarile sociale sunt platite de catre angajator; In hotel se lucreaza pe baza de sezon – exista o pauza de 1,5 luni/an in total. (in mai si septembrie-octombrie).

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane