Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Cautam sa angajam in domeniul hotelier pentru Cipru: -barmani; -ospatari Se cer cunostinte de limba engleza nivel conversational stapanit Interviurile se sustin in limba engleza. Se ofera contract legal de munca pina la sfarsitul sezonului cu posibilitate de prelungire. Cazare in conditii foarte bune oferita gratuit. Mancarea este oferita gratuit in timpul orelor de munca. Se lucreaza 6 zile,pe schimburi. Salar net(in mana) 700 euro+tips. Posibilitate de a pleca in cuplu. Drumul nu este asigurat de catre angajator. Locurile sunt limitate. Nu se platesc taxe in avans .Nu trebuie sa platiti nici un cost pentru transport in avans.Fiecare isi rezerva singur biletul de drum. Informatii de L-V 09-17 Pagina de facebook Lpg First Generation,pentru mai multe locuri de munca

Cerinte

Cunoaste preparatele din meniu Intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista Pregatirea si prepararea bauturilor respectand retetele si cantitatile prevazute sau solicitate Are activitati specifice la casa de marcat Realizarea inventarului si gestiunea marfii Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai