Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

MARIS RECRUITMENT RO GRUP SRL recrutează PERSONAL AUXILIAR (hotelier/ospătari, barmani, receptioniști, bucătari) pentru vase de Croazieră pe fluvial. Maitre D’ (English/German) €1’500 Waiter/Waitress (English/German) €900 Waiter/Waitress (English) €900 Waiter/Waitress (German) €1’250 Bar Waiter/Waitress (English/German) €900 Bar Waiter/Waitress (English) €900 Bar Waiter/Waitress (German) €1’250 Chef de Bar (English/German) €1’400 Chef de Bar (English) €1’400 Chef de Bar (German) €1’400

Cerinte

Calificări Limba engleză nivel conversațional Calificare pentru poziția vacantă 2 ani de experiență profesională în domeniu Cerințe Punctualitate Flexibilitate Loialitate Onestitate Rezistență la stres Motivație Se oferă: Bilet de avion Salarii atractive/+ tips garantat

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai