Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR .Agency recruteaza candidati pentru posturile de ospatari ( fete) . Locurile de munca se afla in Roma si Napoli -Italia Activitati principale: -preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; -acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor; -cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi. Sarcini si indatoriri specifice: -servirea exemplara a clientilor; -indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii. Responsabilitati ale postului: -asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor; -raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite. Autoritatea postului: Este autorizat sa asigure servirea impecabila a clientilor cu produsele/mancarurile/bauturile comandate de catre acestia. Se incheie contract de munca pe perioada de 6 luni , cu posibilitate de prelungire. Angajatorul ofera cazare si masa pe parcursul contractului. Salariul lunar : 800 euro +tips. Cerinte : Cunostintele limbii italiene si a limbii engleze sunt necesare . Experienta anterioara de munca pe un post similar. Fara antecedente penale . Se organizeaza interviu cu angajatorul . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediu cu un CV : Str.Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 , Tulcea.

Cerinte

Cerinte : Cunostintele limbii italiene si a limbii engleze sunt necesare . Experienta anterioara de munca pe un post similar. Fara antecedente penale . Stare buna de sanatate .

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja