Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza femei si barbati pentru pozitiile de OSPATARI in Marea Britanie. Oferta salariala: incepe de la 1060 GBP/luna net + TIPS Locatie: Okehampton Beneficii: Planul de transport pana in Marea Britanie; Contract de munca: semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada indelungata Cazare asigurata conta cost Pentru oferta prezentata salariul este de 7.2 GBP brut/ora lucrata, pentru un numar de 37.5 ore/saptamana venitul minimum lunar net este de 1.060 GBP. In functie de numarul de ore efectuate, salariul poate creste considerabil. Se ofera contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie, iar cazarea este asigurata de angajator pentru o suma de 150 GBP/luna, candidatii avand si acces la bucatarie pentru a-si putea gati.

Cerinte

Cerintele angajatorului pentru a aplica sunt: Experienta pe o pozitie similara de minimum 12 luni; Cunoasterea limbii engleza la nivel conversational ( B1 ) Seriozitate Atentie la detalii si amabilitate fata de client si colectiv

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja