Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Firma autorizata ofera asistenta cetatenilor moldoveni, nedetinatori de pasapoarte romanesti, ce doresc sa munceasca in afara Republicii Moldova, in cadrul unui contract legal de munca. Se ofera : contracte legale de munca in domeniul hotelier/restaurante in Cipru, pentru minim 1 an, maxim 4 ani. In toate cazurile, angajatorul ofera in afara salariului, cazare si masa in timpul orelor de program, si plata asigurarilor sociale. Salariul este diferentiat de jobul practicat. In cazul ospatarite ; salariu minim este de 700 E plus Tips, barmani : 800 E plus Tips. Anual : se acorda concediu de odihna platit. Se munceste cca 9 - 10 ore/zi, cu o pauza de o ora , 6 zile/saptamana. Pentru jobul de ospatarite, barmani se solicita cunoasterea limbii engleze, sau rusa. Varsta admisa pentru ospatarite : 22 - 35 ani, barmani : 25 – 35 ani, Taxele de mediere se achita in proportie de 10% la intocmirea contractului de mediere, si 90% la data plecarii. Taxele de asistenta ale firmei corespondente se achita dupa inceperea muncii, esalonat. Oferim si solicitam maxima seriozitate .

Cerinte

Persoane serioase, fara vicii, cu placere de a muncii in colectivitate, fara interdictie de iesire din Rep Moldova si fara interdictie de a intra in Cipru. Clinic sanatoase, fara antecedente penale Cunoscatoare limba rusa Varsta minima : 22 ani - maxim 35 ani Se solicita o minima experienta in jobul pentru care se face aplicatia.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

40 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai