Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma autorizata ofera asistenta cetatenilor moldoveni, nedetinatori de pasapoarte romanesti, ce doresc sa munceasca in afara Republicii Moldova, in cadrul unui contract legal de munca. Se ofera : contracte legale de munca in domeniul hotelier/restaurante in Cipru, pentru minim 1 an, maxim 4 ani. In toate cazurile, angajatorul ofera in afara salariului, cazare si masa in timpul orelor de program, si plata asigurarilor sociale. Salariul este diferentiat de jobul practicat. In cazul ospatarite ; salariu minim este de 700 E plus Tips, barmani : 800 E plus Tips. Anual : se acorda concediu de odihna platit. Se munceste cca 9 - 10 ore/zi, cu o pauza de o ora , 6 zile/saptamana. Pentru jobul de ospatarite, barmani se solicita cunoasterea limbii engleze, sau rusa. Varsta admisa pentru ospatarite : 22 - 35 ani, barmani : 25 – 35 ani, Taxele de mediere se achita in proportie de 10% la intocmirea contractului de mediere, si 90% la data plecarii. Taxele de asistenta ale firmei corespondente se achita dupa inceperea muncii, esalonat. Oferim si solicitam maxima seriozitate .

Cerinte

Persoane serioase, fara vicii, cu placere de a muncii in colectivitate, fara interdictie de iesire din Rep Moldova si fara interdictie de a intra in Cipru. Clinic sanatoase, fara antecedente penale Cunoscatoare limba rusa Varsta minima : 22 ani - maxim 35 ani Se solicita o minima experienta in jobul pentru care se face aplicatia.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

40 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja