Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Descrierea jobului AUTENTICITATEA AGENŢIEI Agenţie: Vale’s Staff HR Services Firma: S.C. VALE PROV STAFF S.R.L. CUI: 36812750 | Nr.: j10/1148 Nr. de licenţă şi înregistrare la Inspectoratul Teritorial al Muncii, Buzău: 43/6.1 Program de lucru: Luni – Duminică între orele 09:00 şi 20:00 Sediu: România, Buzău, Str. Transilvaniei,nr. 85 (vizavi de Banca Transilvania) Salarizarea se face între 800 EUR şi 850 EUR net /lunar în funcţie de experienţă dumneavoastră şi de interesul acordat locului de muncă. Bacşişul este garantat minim 20 EUR /zi. Se asigura în mod gratuit de către Angajator ✔ Mâncare gratuită ✔ Asigurările sociale sunt achitate/suportate de către Angajator ✔ 9 ore de muncă zilnice (includ pauzele de masă) ✔ Orele suplimentare plătite ✔ Servicii medicale gratuite pe tot teritoriul Ciprului ✔ Trainning gratuit şi plătit ✔ De muncă pe toată perioada anului ✔ Dreptul la şomaj LA CERERE SUPORTĂM 50% DIN COSTUL TRANSPORTULUI DEDUŞI DIN PRIMUL SALARIU! ALTE PRECIZĂRI 0 taxe înfiinţare dosar mediere 0 taxe analize ale dosarului/profilului Contract de muncă (candidat-angajator) Contract de colaborare (candidat - s.c. vale prov staff s.r.l.) Plecări sigure înregistrate la ITM, Buzău Cel mai flexibil sistem de recrutare şi plasare a forţei de muncă Fără comision în ţară: se percepe o singură dată, numai din primul salariu Descrierea companiei S.C. Vale Prov Staff S.R.L. cunoscut ca si Vale's Staff HR Services este o agenție de recrutare și plasare a forței de muncă în straintate. » Plecările din țara se fac în mod obligatoriu numai după semnarea contractului eliberat și autorizat de către angajator iar ulterior trimis candidatului pentru accept; » Suntem aici pentru oamenii din jurul nostru care necesită ajutor, suntem aici pentru a oferi posibilități variate. Este și o să rămână singură noastră prioritate; » Agenția este acreditată și functionează în mod legal fiind recunoscută și inscrisă la Inspectoratul Teritorial de Muncă, Buzău. » Locurile de muncă sunt în domeniul ospitalier dari si in alte domenii. Colaborăm în mod direct cu unitățile partenere (hoteluri, restaurante, fabrici etc);

Cerinte

Limba Engleză sau Greacă: nivel minim (înţelegerea cuvintelor uzuale); Vârstă: 24 - 45 Experienta anterioara: minim 1 luna Candidatul ideal • persoană dornică de afirmare/promovare • persoană vorbitoare de limba Engleză, un avantaj reprezentându-l cunoaşterea a mai multor limbi internaţionale • persoană comunicativă, activă, dinamică, cu iniţiative, flexibilă, dornică de a învaţă rapid • seriozitate, rezistenţă la stres • bune abilităţi de comunicare • claritate şi fluentă în exprimare • persoană singură • persoană ambiţioasă, responsabilă cu un grad ridicat de simt al răspunderii

4 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane