Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurant-Pensiune Costas angajeaza ospatari/ ospatarite cu minima experienta. Se lucreaza doua saptamani pe luna incluzand weekendurile sau in functie de preferintele dumneavoastra-program fexibil. Va asiguram cazarea si mancarea. Conditii de munca deosebite, un mediu de munca placut, posibilitate de dezvoltare personala. Este asigurata cazarea si masa pentru persoanele care vor fi acceptate pentru acest job. Salariu: 1000 lei plus bacsis. Program de munca flexibil. Pensiunea-Restaurant Costas este clasificata ca pensiune de 3 margarete, situata in loc. Prundu Bargaului la 25km de Bistrita, respectiv 64km de Vatra Dornei fiind amplasata pe DN17, drum care leaga jud. Bistrita Nasaud de jud Suceava.

Cerinte

Persoanele care aplica la acest job trebuie sa aiba minima experienta anterioara in domeniu (2-6 luni); - prezenta agreabila, amabilitate si punctualitate; - atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii; - spirit de echipa; Responsabilitati: - implicare, initiativa si rigurozitate; - cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii cu privire la felurile de mancare si bauturi; - atentie la detalii; - mentinerea curateniei la locul de munca; - indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale companiei; - preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista; - servirea exemplara a clientilor.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja