Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Banca de Joburi selecteaza Ospatari pentru Cipru cu plecare urgenta! 1. Ospatar cu experienta Avantajele ofertei: - Salariul este de 800-850 Euro/ luna - Contract de munca - Cazarea este oferita gratuit + o masa/ tura - Discount card - Se asigura gratuit biletul de avion de catre angajator (un singur drum) Persoana ideala ar trebui sa cunoasca limba greaca la un nivel minim incepator. 2. Ospatari Avantajele ofertei: - Salariul este de 700 Euro/ luna - Contract de munca - Cazarea este oferita gratuit + o masa/ tura - Discount card - Se asigura gratuit biletul de avion de catre angajator (dus-intors) Responsabilitati: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca.

Cerinte

- Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate - Trebuie sa se cunoasca limba engleza la un nivel bun.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja