Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un important hotel de 4* din Cipru angajeaza ospatari! Plecare este rapida! Se ofera: - Contract de munca pe o perioada nedeterminata - Salariul de 600 Euro/ luna - Cazarea si mesele sunt oferite gratuit Responsabilitati: - Preluarea comenzilor de la client intr-o maniera eficienta si profesionista - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor - Cunoasterea meniului astfel incat sa pot oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele culinare si bauturi - Servirea exemplara a clientilor. Program de lucru: 8 ore lucratoare/zi 5-6 zile lucratoare/zi 1-2 zi de repaus/saptamana Aceste zile de munca si de repaus sunt stabilite de comun acord intre candidat/angajat si angajator, prin contractul de munca.

Cerinte

- Cunostinte de limba engleza la nivel bun - Experienta in domeniu constituie avantaj la selectie - Persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, responsabile si de incredere.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja