Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania), recruteaza acum pentru un lant de hoteluri de renume din Emiratele Arabe. Compania noastra, specializata in servicii complete de HR, nu percepe comision de intermediere. Toate aspectele legale referitoare la contract (viza, acte, bilet de avion) sunt suportate de angajator.

Cerinte

Avem nevoie de persoane de sex feminin si masculin cu varsta cuprinsa intre 20-35 ani. Persoane cu experienta anterioara in domeniul hospitality si cu abilitati comunicationale in limba engleza excelente pentru pozitia de OSPATAR/OSPATARA Cerinte: se cere un grad de experienta in domeniu, cunostiinte de limba engleza la nivel avansat. Beneficii: salariu,cazare,masa,transport,bilet de avion, contract de munca , concediul anual, asigurare medicala, training profesional la locul de munca si oportunitatea de promovare. Asteptam cv-urile in engleza+poza.

50 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja