Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Malta

Descrierea jobului - Malta

Infomunca Srl, oferim locuri de munca pentru ospatari si ospatarite cu experienta, pe frumoasa insula mediteraneana, Malta. Clientii nostri ofera locuri de munca bine platite in unele din cele mai luxoase resorturi ale insulei! Vi se ofera urmatoarele: •Pozitii satisfacatoare si •Full-time cu beneficii full •40 ore de munca saptamanale cu optiunea de ore suplimentare •Bacsis full •Ture flexibile, prin rotatie •Concediu platit (dupa calendarul Maltez) •salar competitiv de 1000 Euro •Costul redus al mediului de viață (comparativ cu UE) - Mancare la locul de munca *Nu percepem comision! / Transportul si cazarea nu sunt asigurate, insa va oferim suport cu aranjamentele.

Cerinte

Candidatul ideal va fi: •Foarte motivat si entuziast •Pozitiv si orientat spre client •Dispus sa lucreze la program flexibil •Fluent in Engleza •Experimentat pe un post similar •Detinatorul unui pasaport valid

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai