Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare imediata, ospatari/ospatarite care vor lucra intr-un restaurant din Austria. Durata contractului este de minim 3 luni, posibilitate de prelungire. Candidatii trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte obligatorii: cunostinte de limba germana nivel mediu, experienta pe post similar minim doi ani. Se solicita si se ofera maxima seriozitate. Salariul va fi in suma de 1000-1400 euro brut si se va plati lunar.Se asigura cazare, costul cazarii urmand sa fie platit de catre angajat.Alte facilitati: asigurari medicale si asigurari sociale platite de angajator.Angajatorul nu asigura gratuit masa salariatilor si nici transportul acestora via Romania_Austria. Persoanele interesat sunt rugate sa trimita candidatura la post inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.CV-ul va fi redactat in limba romana si germana fiind insotit de foto color corp intreg.

Cerinte

Cerinte eliminatorii: - persoane serioase, muncitoare, dispuse sa lucreze in regim de program prelungit - experienta pe post similar minim doi ani - cunostinte de limba germana nivel mediu - disponibilitate de a onora oferta la data precizata de angajator - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja