Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR Agency recruteaza candidati pentru posturile de ospatari . Locurile de munca se vor desfasura in mai multe locatii din Marea Britanie. Se asigura contract pentru perioada minima de 6 luni, cu posibilitate de prelungire. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza nivel conversational si sa aiba experienta pentru postul vizat.Angajatorii asigura cazare contra cost( 35 GBP/saptamana). Salariul se plateste pe baza de tarif orar, 6,50-8 GBP/ora si se plateste saptamanal. Program de lucru: 6 zile/saptamana, 8-9 ore de munca/zi. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza, foto tinuta decenta.Persoanele selectate vor fi supuse unui interviu cu reprezentantul angajatorului.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani - experienta de munca pe post similar - cunostinte de limba engleza nivel conversational - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja