Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam Ospatarita pentru un cafe-bar in Paxi Island! Responsabilitati: - Raspunderea pentru calitatea serviciilor oferite; - Servirea exemplara a clientilor; - Preluarea comenzilor de mancare si intr-o maniera eficienta si profesionista; - Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor. Beneficii Oferite: - Cazarea si masa sunt GRATUITE! Documente necesare pentru inscriere: Acte necesare pt. inscriere: - CV in engleza (cv-ul se poate realiza pe site-ul nostru); - O poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office; - Copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti); - Cazier judiciar; - Adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic"; - Copii xerox dupa toate diplomele de studii. Costurile suportate de candidat: A) Tarif de procesare dosar: 360 RON. B) Tarif de mediere - 400 EURO – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos: - 300 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara. sau - 200 Euro (beneficiind astfel de o reducere de 50%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. C) Bilet de avion; D) Bani de buzunar pe perioada asteptarii primului salariu. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

Se cere: - Persoana dinamica, dornica sa invete lucruri noi; - Varsta minima: 18 ani si varsta maxima: 30 ani; - Un minim de experienta, 1 an de zile.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja