Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam ospatarita cu experienta pentru a lucra intr-un restaurant italian din apropierea orasului Wurzburg, Germania. Sunt necesare cunostinte de limba germana nivel mediu-avansat Atributii: - aranjarea meselor; - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - servirea clientilor; - debarasarea meselor; - mentinerea curateniei in restaurant. Oferta: - cazare si masa asigurate de angajator; - salariul net lunar 900-1200 euro, plus tips. Cerinţe job - integritate profesionala si comportamentala; - experienta ca ospatar; - fara probleme medicale; - cunostinte de limba germana nivel mediu; - disponibilitate pe termen lung.

Cerinte

- integritate profesionala si comportamentala; - experienta ca ospatar; - fara probleme medicale; - cunostinte de limba germana nivel mediu; - disponibilitate pe termen lung. .

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja