Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare in lunile martie-aprilie 2014, ospatarite cu experienta pentru lucru in restaurante din Belgia.Se asigura contract pe o perioada initiala de 9 luni, cu urmatorul program de lucru: 6 zile pe saptamana, 8-9 ore de munca zilnic. Salariul se plateste lunar, in suma de 1000 euro net.Se asigura cazare, masa, plata asigurari sociale, training. Angajatorul solicita doar candidate care indeplinesc urmatoarele conditii: Minim doi ani experienta ca si ospatar/barman in restaurante ale hotelurilor, calificare, cunostinte de limba franceza nivel avansat si cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat. Candidatele care intrunesc cerintele angajatorilor sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV in limba franceza insotit de fotografie decenta corp intreg.

Cerinte

Cerintele obligatorii: - experienta de minimum doi ani ca si ospatarita/barmanita in restaurante din incinta hotelurilor; - cunostinte de limba franceza nivel avansat+ cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat - calificare - seriozitate si dorinta de a invata - disponibilitate pentru ocuparea postului la data solicitarii de catre angajator - acceptarea in scris a conditiilor recrutorului Persoanele care nu indeplinesc cerintele nu vor fi contactate.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja