Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia de recrutare Head-Hunting, va ofera oportunitatea de a lucra intr-un lant de restaurante din Copenhaga, cu contracte legale de munca, fara a plati nici un fel de comision sau taxa. Se ofera: - contracte de munca legale, pe perioada de 1-3 ani - salarizare 1600 euro net/luna (pentru 40 de ore/saptamana) - se ofera cazare contra cost, nu trebuie sa platiti in avans Nu se plateste nici un fel de taxa sau comision, nici inainte si nici dupa plecare. Angajarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt pe Skype cu camera web. Nu trebuie sa va deplasati pentru interviu.

Cerinte

- experienta minim 6 luni ca ospatarita - limba engleza la nivel avansat/fluent - disponibilitate pentru un contract de lunga durata - varsta maxima 40 de ani

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja