Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Restaurant din GERMANIA selecteaza OSPATARITE! Salarii intre 800-1000 Euro/luna. Daca te gandesti sa strangi bani vara asta, profita de aceasta oferta! Vor fi selectate 4 OSPATARITE pentru a lucra in cadrul unui Restaurant cu specific grecesc din GERMANIA. Salariile sunt cuprinse intre 800-1000 Euro/luna. Alege jobul potrivit iar rezultatele vor fi satisfăcătoare! Responsabilitati: Principalele responsabilitati: - primirea clientilor; - prezentarea meniului; - luarea comenzilor; - transmiterea comenzilor la bucatarie/bar; - servirea clientilor; - debarasarea mesei; - mentinerea curateniei in restaurant. Daca vei fi acceptata pe unul dintre aceste posturi, vei beneficia de: - contract legal de munca pe perioada de 12 luni; - salariu cuprins intre 800-1000 EURO/luna; - cazare si masa gratuita, oferte de angajator. Plecarea la noul loc de munca este rapida!

Cerinte

Alte cerinte: Candidatele ideale trebuie sa cunoasca limba germana sau limba greaca la nivel mediu/bun, sa aiba un minim de experienta in domeniu (constituie avantaj la selectie), si, nu in ultimul rand, sa fie persoane muncitoare, rezistente la munca, serioasa.

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja