Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ospatarite /Ospatari la un restaurant italian din Germania (Frankdurt am Main) BRAINS CONSULTING recruteaza 2 ospatarite / ospatari pentru restaurant cu specific Italian in Germania in Frankdurt am Main,cu contract legal de munca. RESPONSABILITATI: - Intampinarea clientilor, - preluarea comenzilor, - servirea clientilor - incasarea notelor de plata.

Cerinte

CERINTE: - cunostinte de limba germana nivel conversational - experienta in domeniu, - aspect fizic placut, seriozitate si punctualitate. - Plecare imediat. ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului. FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!! OFERTA: - contract de munca 1 an de zile - salariu 1000 € netto/luna + tips - cazare si masa asigurate GRATUIT, - Transportul pana in Germania este suportat de angajat

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja